مسیر – جهت ترکیه سرباز روزنامه کشورهای عربی

مسیر – جهت: ترکیه سرباز روزنامه کشورهای عربی رجب طیب اردوغان سرباز ترک رجب طیب اردوغان رفع محاصره از قطر

گت بلاگز چهره های سینمایی از ناصر ملک مطیعی تا لاله اسکندری/ روایت ستارگان سینما از تصویر آرزو در شهرزاد

بازیگران سینما و تلویزیون راجع به سریال «شهرزاد» و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است اظهارنظر کردند.

از ناصر ملک مطیعی تا لاله اسکندری/ روایت ستارگان سینما از تصویر آرزو در شهرزاد

بازیگران سینما و تلویزیون راجع به سریال «شهرزاد» و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است اظهارنظر کردند.

دیدگاه بازیگران مشهور راجع به سریال شهرزاد!

لاله اسکندری، کمند امیرسلیمانی، سیما تیرانداز، سروش صحت، پولاد کیمیایی، ناصر ملک مطیعی و … راجع به سریال «شهرزاد» و حسن فتحی سخن گفتند.

ناصر ملک مطیعی: جای نصیریان در فصل دوم خالی است!

ناصر ملک مطیعی راجع به «شهرزاد» گفت:
من اعتقاد دارم هر فیلم و سریالی که مورد استقبال مردم قرار گیرد عیب و نقص آن از بین می‌رود. مردم ما «شهرزاد» را دوست دارند چون زندگی خودشان است و اتفاقات آن مربوط به زندگی روزانه ارزش است و به خاطر سادگی و بی آلایشی که قصه اش دارد با آن همراه شدند. حسن فتحی کارگردان باتجربه ای است که از تجربیاتش در آثارش به خوبی استفاده می کند و با توجه به اشرافی که دارد همه عوامل خوب را در آثارش سهیم می کند.در این سریال به بعضی وقایع تاریخی نیز اشاره شده است که همه این وقایع ممکن است دلچسب نباشد ولی نحوه بیان بسیار مهم است که فتحی به خوبی از عهده آن برآمده است زیرا این وقایع را با صداقت و واضح بیان کرده است. موضوعاتی که این گارگردان در آثارش به آنها می پردازد آرزوهای مردم است که روزگاری این چنین راحت زندگی می کردند و امروز همه ما با مشکلاتی روبرو هستیم به همین علت هم بر دل آنها به خوبی نشسته هست. طبیعی است که مخاطب دوست دارد قهرمان خود را بر روی پرده سینما و تلویزیون ببیند که در این سریال قهرمان ها هم به خوبی پرورانده شده است اند. قطعا فصل دوم شهرزاد هم با استقبال خوبی همراه می شود لیکن بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند و جای علی نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالی است.

از ناصر ملک مطیعی تا لاله اسکندری/ روایت ستارگان سینما از تصویر آرزو در شهرزاد

لاله اسکندری: مثلث عشقی در شهرزاد جالب است!

لاله اسکندری گفت:
«شهرزاد» از سریال های بسیار موفق نمایش خانگی است که البته بیشترین موفقیت آن مربوط به بازی ها، قصه، فیلمبرداری، طراحی صحنه و لباس و … همگی در مسیر درستی قرار گرفتند و نباید از یاد ببریم که حسن فتحی در سال های گذشته آثار موفقی از خود بر جای گذاشته است تا آنجا که از میوه ممنوعه، شب دهم و مدار صفر درجه به عنوان سریال های فاخر یاد می شود. در شهرزاد مثلث عشقی وجود دارد که مخاطب آنرا بسیار دوست دارد و به همین علت هم آنرا تا انتها دنبال می کند. شهرزادعلاوه بر قصه باعشق اش به قسمت هایی از تاریخ نیز پرداخته است و از آنجا که فتحی تسلط خوبی بر تاریخ معاصردارد آنرا به خوبی به تصویر می کشد. ناگفته نماند که این سریال علاوه بر بازیگران و عوامل خوب از گروه حرفه ای جهت تبلیغات به خاص در اینترنت نیز برخوردار هست. همه این عوامل در کنار هم موجب موفقیت و استقبال خوب از یک سریال می شود.

کمند امیرسلیمانی: داستان شهرزاد بسیار جالب است!

کمند امیرسلیمانی نیز راجع به شهرزاد گفت:
زمانیکه یک اثری هنری با استقبال خوبی مواجه می شود قطعا در همه زمینه ها خوب عمل کرده که به این مرحله رسیده هست. متن، بازیگر، کارگردانی، تصویرهای زیبا، طراحی صحنه و لباس، گریم خوب این ها همه مواردی است که در سریال شهرزاد به خوبی مشهود است و به خوبی درکنار هم قرار گرفته است.خوب بود که این سریال در تلویزیون نمایش داده می شد ولی با توجه به محدودیت هایی که در رسانه ملی وجود دارد به نظرم نمایش خانگی جهت عرضه آن مناسب تر است ضمن اینکه در این مدیوم صحنه ها واقعی تر جلوه پیدا می کند. بعد می توان گفت در شهرزاد داستان و بازی ها بسیار خوب و چشمگیر است و حرفه ای به آن پرداخته شده است است و دوره تاریخی خوبی نیز جهت سریال درنظر گرفته شده است است. من به عنوان یک ایرانی خوشحال می شوم قسمتی از دوران تاریخی کشورم به تصویر کشیده شود لیکن این مهم موجب می شود تا جوانان کشور هم که در آن برهه زمانی حضور نداشتند با تاریخمان آشنا شوند. شهرزاد به اتفاقات تاریخی نیز به خوبی پرداخته است که جهت همه ما جذابیت زیادی دارد.

سیما تیرانداز: نوع نگاه در شهرزاد متفاوت است!

سیما تیرانداز اعتقاد است که سریال هایی که در نمایش خانگی ساخته می شود بسیار موفق تر از سریال هایی است که در تلویزیون ساخته می شود، عمل می کند لیکن به خاطر کمتر بودن محدودیت ها بازیگر با فراق بیشتری حضور پیدا می کند و از دیگر نکات مثبت سریال های نمایش خانگی این است که هروقت وقت داشته باشیم درکنار خانواده می توانیم آنرا ببینیم. سریال «شهرزاد» بسیار مورد استقبال قرار داده شد لیکن کارگردان آن حسن فتحی است که سابقه درخشانی در سریال سازی دارد. سریال «شهرزاد» موفق است لیکن نوع نگاه و توصیه سنجی کارگردانش بسیار متفاوت هست. حسن فتحی را می توان با علی حاتمی مقایسه کرد هرچند فتحی علاوه بر ساخت سریال های تاریخی در ژانر اجتماعی هم بسیار موفق بوده هست. از دیگر عوامل موفقیت این سریال بازیگرانی است که در آن حضور دارد که همگی درست گزینش شده است اند و در مرحله بعد داستان سریال و کارگردانی آن است که همه ارزش درست سرجای خودشان قرار گرفته اند. در سریال «شهرزاد» به دوره ای از تاریخ کشورمان نیز اشاره شده است است که گذشته جهت همه ما جذابیت دارد و زمانیکه این گذشته جهت ما متفاوت تر نشان داده شود جذابیت آن هم زیاد می شود و اجازه قضاوت را به مخاطب می دهد و این امر توصیه بسیار مثبت در آثار حسن فتحی و مشخصا سریال «شهرزاد» است.

سروش صحت: خوش به حال همه عوامل شهرزاد…

سروش صحت نیز راجع به «شهرزاد» گفت:
به جرات می توان اگر اثری حساب شده است و درست ساخته شده است باشد و گروهی نیرومند داشته باشد از آن استقبال می شود. همه می دانیم ساختن سریال سخت است و ساخت اثری که مورد توجه عام و خاص قرار گیرد بسیار سخت تر هست. خوش به حال تمام عوامل «شهرزاد» که هم در قسمت اول و هم در فصل دوم بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. امیدوارم فصل دوم نیز به همان اندازه فصل اول مخاطب را با خود همراه کند.

بازیگران سینما و تلویزیون راجع به سریال «شهرزاد» و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است اظهارنظر کردند.

پولاد کیمیایی: شهرزاد در مسیر درستی قرار گرفته است!

پولاد کیمیایی اعتقاد است که از زمانی که تلویزیون افت کرد و نتوانست در زمینه سریال ها با قصه های طولانی موفق باشد نمایش خانگی جایی جهت ارائه این نوع سریال ها شد که به خوبی هم مورد استقبال قرار گرفت تا آنجا که حتی بازیگران سینما هم به این مدیوم اطمینان کردند. البته در کشورهای دیگر مانند آمریکا و کانادا بخش شخصی چنین سریال های با کیفیتی را می سازد که بسیار هم مورد استقبال قرار می گیرد و سریال تبدیل به یک هنری نزدیک به سینما می شود. به همین علت هم مردم به سریال های نمایش خانگی گرایش پیدا کرده اند که یکی از این سریال ها «شهرزاد» است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
به نظرم یکی از دلایل موفقیت شهرزاد این است که در مسیر درستی قرار گرفته است و کیفیت خوب آن موجب شده است تا نمونه کاملی از یک سریال موفق ایرانی باشد. البته عوامل زیادی مانند بازیگران، قصه ، نظم و … در دیده آن تاثیرگذار است که شهرزاد توانسته به خوبی از پرسشها مربوط به این مباحث عبور کند و جای خوبی در دل های مخاطبان پیدا کند. از دیگر نکات قابل توجه در این مجموعه فاخر این است که شخصیت پردازی ها و قصه آن بسیار جالب است و علاوه بر آن صحنه بسیار تمیزی دارد. به نظرم با ساخت سریال شهرزاد اتفاق خوبی در عرصه سریال سازی کشور عزیزمان ایران افتاده است که امیدوارم به آخر برسد و شهرزاد این روال خوب را تا انتها ادامه دهد. امیدوارم فصل دوم این سریال پرطرفدار با همان نقاط قوت فصل اول مخاطب را با خود همراه کند.

جمشید مشایخی:می‌توان تندیس عشق را به حسن فتحی داد!

عشق، صمیمیت و سادگی حلقه‌های مفقوده‌ای هستند که این روزها نایابند ولی در مجموعه «شهرزاد» به خوبی به چشم می‌خورد و مخاطب را با خود درگیر می‌کند که آیا به چنین روزگاری رسیده‌ایم. به نظرم جهت مجموعه شهرزاد می‌توان تندیس عشق را به حسن فتحی داد. به جرات می‌توان گفت که فصل دوم «شهرزاد» هم مانند فصل اول از جذابیت‌های مورد نیاز برخوردار خواهد بود و می‌تواند هر هفته میهمان خانه‌های ما باشد.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir/khabaronline.ir

از ناصر ملک مطیعی تا لاله اسکندری/ روایت ستارگان سینما از تصویر آرزو در شهرزاد

واژه های کلیدی: سریال | نمایش | استقبال | بازیگران | فیلم و سریال | داستان شهرزاد | فصل دوم شهرزاد | بازیگران سینما | بازیگران مشهور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog